Засідання комісії щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми

27 лютого в управлінні освіти, молоді та спорту під головуванням заступника начальника управління освіти, молоді та спорту – начальника відділу освіти Марії Яцини відбулось чергове засідання комісії щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми. У засіданні взяли участь відповідальні працівники управління освіти, молоді та спорту, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, сектору інформаційної та аналітичної політики. Члени комісії розглянули ситуацію, що склалася в сім’ї, де поліцією зафіксовано факт вчинення насильства. Обговорювали можливі варіанти допомоги, надання консультації з метою запобігання в майбутньому повторних випадків насильства.
Попередньо проведено спільне інспектування сім’ї спеціалістами відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей. Членам родини надано відповідну консультацію, психологічну допомогу та роз’яснення про можливі наслідки щодо скоєння насильства, зокрема для дітей.
Члени комісії прийняли відповідні рішення, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради з посиланням на відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *