Засідання виконавчого комітету: коротко про головне

14 вересня перший заступник міського голови Олександр Лисенко провів чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено 23 проєкти рішень.

Члени виконавчого комітету розглянули низку важливих питань що стосуються житлово – комунальної сфери міста: ухвалили рішення про відключення ряду будинків від мереж централізованого опалення, надали дозвіл на встановлення заборонених дорожніх знаків, погодили Інвестиційну програму КП «ВодГео» на 2024 рік та затвердили розмір співфінансування робіт з капітального ремонту будинків ОСББ.

Також внесли зміни до раніше прийнятих рішень та затвердили рішення про утворення комісії з питання безоплатної передачі до комунальної власності об’єктів нерухомості та комісії з визначення шкоди і збитків завданих фермерським господарствам, внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

На засіданні також були розглянуті та прийняті рішення щодо правового і соціального захисту дітей, повнолітніх недієздатних осіб та осіб, дієздатність яких обмежена.

З детальним порядком денним можна ознайомитися на сайті Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.