Рятувальники Черкащини перевіряють, чи безпечно у приміщеннях, де проживають ВПО

На виконання протоколу апаратної наради ДСНС України, протягом вересня інспекторським складом Черкаського районного управління ДСНС проведено 25 обстеження об’єктів, що визначені для розміщення внутрішньо переміщених осіб.

В першу чергу, інспектори звернули увагу на стан джерел зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання, електромережі, систем опалення, оглянули евакуаційні виходи та шляхи, пересвідчились у наявності та належному утриманні систем протипожежного захисту (пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей), пристроїв блискавкозахисту та первинних засобів пожежогасіння, зокрема, вогнегасників, тощо.

У процесі обстеження з персоналом були проведені інструктажі щодо дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

Також, здійснено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки з громадянами що безпосередньо проживають в даних закладах.

Рятувальники нагадали правила поведінки після сигналу «Повітряна тривога» – швидко йти до найближчої захисної споруди чи укриття та розповіли про алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.