Засідання робочої групи “Прозорість і підзвітність” у Черкаському районі

З метою ефективного та раціонального використання коштів на потреби захисту. Днями відбулося чергове засідання робочої групи “Прозорість і підзвітність” у Черкаському районі. Робочою групою проаналізовано публічні закупівлі Бобрицької територіальної громади, вартість яких становить понад 100 тис. грн., здійснені у 2024 році, та закупівлі, заплановані на поточний рік. Сільською радою вже здійснено 10 закупівель у поточному році та заплановано ще 10.

Більшість закупівель стосувалися придбання електроенергії для комунальних підприємств громади та реконструкції мереж теплопостачання, інформують у Черкаській РВА.

Враховуючи актуальність закупівель, окремо розглянули закупівлі: розробка проектно-вишуковальної документації для об’єкту будівництва “Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття на території Бобрицької сільської ради” вартістю 1 099 368,86 гривень та будівництво будівель “Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття на території Бобрицької сільської ради” вартістю 63 125 962,80 гривень.

Зважаючи на те, що в одному із населених пунктів громади не має укриття, яке б могло захистити всіх учнів, педагогів в разі загрози та працівників і відвідувачів закладів соціальної сфери поблизу, сільською радою прийнято рішення побудувати протирадіаційне укриття, яке б допомогло відновити очне навчання у закладі освіти та стало безпечним місцем для жителів громади.

З метою участі в одному з таких конкурсів, громадою розроблено проектно-вишуковальну документацію та оголошено тендер на Prozorro. Будівництво проводитиметься на умовах співфінансування та розраховане на 2 роки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.