Заради того, щоб купити наркотики, жінка лишила частину громадян Сміли без зв’язку

Smila_kradijka kabel_227-річна жінка, яка має наркотичну залежність, шляхом демонтажу скоїла крадіжку телефонного кабелю заради нової «дози». Під час затримання жінка намагалася втекти, але спроба була марною, інформують в Управлінні поліції охорони в Черкаській області.

О 19:10 годині на пульт централізованого спостереження поліції охорони надійшов сигнал тривоги з повітряної лінії кабелів, що належить ВАТ «Укртелеком», розташованої на перехресті вулиць Успенська та Волошкова.

Прибувши на місце спрацювання, група реагування поліції охорони виявила пошкодження кабельної мережі та підозрілу жінку, яка, щойно побачивши правоохоронців, викинула з кишені ножа та подалася навтьоки зі змотаною бухтою кабелю.

Поліцейські наздогнали та затримали зловмисницю. Під час поверхневого огляду виявлено й інші спеціальні засоби для демонтажу кабелів, а також серед особистих речей були два використані шприци. Тоді жінка і пояснила, що вона має наркотичну залежність і пішла на крадіжку, щоб за отримані кошти від продажу кабелю купити нову «дозу».

Особу жінки встановлено. Вона жителька Смілянського району, 1992 року народження, раніше притягувалася до відповідальності згідно ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Затриману передано слідчо-оперативній групі Смілянського ВНП. Сума збитків встановлюється.

Smila_kradijka kabel_2 smila_kradigka_3

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *