На Черкащині найдешевші в Україні… бутерброди

бутерАсоціація постачальників торговельних мереж порахувала в якому регіоні України найдорожчий і найдешевший бутерброд із вареною ковбасою за даними статистики. Для дослідження було взято батон вагою 500 грам, варену ковбасу – 400 грам, вершкове масло – 100 грам, з яких вийшло 12 бутербродів. Про це у мережі Facebook повідомив генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко. 

Як виявилось, на початок березня 2019 року найдешевші бутерброди – на Черкащині, із загальною вартістю 62,1 грн. А от найдорожчі бутерброди – Луганській області – 77 грн. Різниця у вартості складає 15 грн, або 24%.

Трійка найдешевших регіонів – Черкащина, Кіровоградщина та Закарпаття. ТОП-3 найдорожчих регіонів – Луганщина, Одещина та Київ – 74,5грн. 

Окрім того, в Асоціації порахували ціни на кожен продукт окремо. Так, найдешевша варена ковбаса першого ґатунку (для дослідження взяли 400 грам) знову-таки у Черкаській області – по 29,4грн за 400 г, найдорожча – на Луганщині – 42,3 грн за 400 г. Різниця в ціні майже 13 грн.

Загалом, бутерброд із ковбасою за рік подорожчав на 15%. У січні 2018 року для приготування 12 бутербродів із ковбасою довелось витрачати в середньому по країні 61,2грн, а за рік вартість зросла до 70,2грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *