Запрошуємо на зустріч добрих друзів

Як не дивно, але смілянський глядач обрав для своєї театральної закоханості саме Кіровоградський академічний обласний український музично – драматичний театр ім.М.Л.Кропивницького. Кожна зустріч театрального колективу із смілянами  – завжди особливе свято. Закінчення кожної вистави – вияв чогось визначного, бурлеск  найтепліших почуттів, любові і захоплення, так, так – саме захоплення черговою акторською роботою і самобутнім режисерським баченням  літературної основи вистави. Акторів тримають оплесками на сцені, щоб ще і ще раз побачити тих, хто щойно творив чудо, створюючи той чи інший образ, тримаючи зал в особливому настрої, і на сцені, і в залі в такі моменти перебувають друзі.

Нова реклама, нова дата призначення побачення, нове очікування на щось дійсно нове. Цього разу кіровоградці привозять в місто одну із своїх найкращих робіт (бо всі їхні роботи – кращі) виставу-мюзикл «Сорочинська ярмарка». На нас чекає зустріч не просто із героями класичного твору Миколи Гоголя, а співучасть і співпереживання в ярмарковому дусі. На сцені буятиме його величність ярмарок, ярмарок, ярмарок, в усій його безшабашності, гультяйству, виверченості, викрутаству…

Хто тільки з літераторів не намагався передати дух народного міського ярмарку, але це вдалося лише Миколі Гоголю і Остапу Вишні. Саме з Гоголівським «Сорочинським ярмарком» і стрінемось ми 22 травня о 17 годині на сцені міського Будинку культури.

Буде всього: і веселих пісень і запальних танців, і гострого слівця, і незвичних зворотів дії – бо це мюзикл, а по законам жанру має бути всього  і всякого … А ще буде і кохання… та я і так розповів багато, а краще один раз побачити, ніж 100 разів почути.

Отож, приходьте на зустріч з кіровоградчанами і набирайтесь гарного настрою. Ось оце ми вам і обіцяємо.

                       Валерій Ярошенко,

заслужений працівник культури України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *