Вісімдесятий травень Петра Підгорного

Своє 80-річчя відзначає відомий на Черкащині керівник-аграрник П.В. Підгорний з села Плескачівки. У свій час він зробив найкраще в області колективне господарство, яке щорічно реалізовувало державі, зокрема, 850 тонн яловичини та більше 2 тисяч тонн городини. Петро Васильович забезпечував вітамінною продукцією ринок і магазини Сміли.
Він першим на Смілянщині налагодив співпрацю з німецьким фермером, завдяки чому отримував рекордні врожаї цукрових буряків: по 600-650 центнерів з гектара. Паралельно з розвитком виробництва йому вдалося запровадити в селі Шевченка електричне опалення осель, повністю заасфальтувати вулиці обох населених пунктів.
У господарстві, яке Петро Підгорний очолював тривалий час, ефективно діяли олійниця, млин, пекарня. Було налагоджено випуск хлібобулочних, кондитерських та макаронних виробів. Господарство мало свій магазин, де власну продукцію реалізовували пенсіонерам за символічною ціною. А за обіди для механізаторів брали по… 5 копійок.
Петро Васильович відзначений багатьма нагородами, але найбільше пишається званням заслуженого працівника сільського господарства, якого удостоївся першим у районі.
Андрій Глущенко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *