Запрошує Кіровоградський академічний український музично-драматичний театр ім. М.Л.Кропивницького

Минулий тиждень мав завершитися в Смілі великою театральною подією. Добрі знайомі і приятелі міських Театралів – митці Кіровоградського академічного українського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького привезли в місто прем’єрну виставу «Назар Стодоля» за п’єсою Т.Г.Шевченка. Сміляни добре наслухані схвальними відгуками про цю виставу, яка успішно завойовує сценічні площадки області.
Міський Будинок культури мав черговий аншлаг на вечірню виставу 27 лютого 2015 року… Пишу ці рядки, а в душі бринить досада, що ця довгоочікувана зустріч не відбулася. Раптовий сердечний напад вивів з ладу виконавця головної ролі. Вирок лікарів,що прибули, був невблаганний – актор не може вийти на сцену, інфаркт. Розчарування і розуміння ситуації панувало і серед глядачів і серед всього складу театру, що мали грати у виставі. Глядачам було обіцяно обов’язкову зустріч з героями вистави найближчим часом, а хто не мав можливості чекати – були повернуті гроші за квитки. Та більша половина глядачів згодилася чекати.
І от, зусиллями режисерів театру, виставу було реконструйовано і вона здобула нове життя. Це та ж сама, але з новим виконавцем і з новим ігровим запалом. 14 березня на сцену таки вийдуть герої «Назара Стодолі». Зустріч з театром, з його неповторною атмосферою врешті – решт вдовільнить мистецький запит смілян.
Хто бачив виставу – просто в захопленні від прочитання твору, від постановочних знахідок, від майстерності акторів, артистів балету, від масових сцен, від музичного оркестрового супроводу, від вокальних партій. Та все це – краще бачити самим.
Давайте, переконаємося в цьому. Цей театр особливої реклами не потребує,він в Смілі свій, а на своїх ідуть із задоволенням!
Валерій Ярошенко,
заслужений працівник культури України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *