Попередимо, врятуємо, допоможемо

У нашому навчальному закладі діє дружина юних пожежників, яка складається з трьох загонів, утворених на базі 8-х класів. Щороку в вересні формуються загони, планується робота на рік. А у лютому-березні з метою виховання у дітей відповідального ставлення до життя і здоров’я проводиться фестиваль юних пожежників.
Нещодавно у школі проходив черговий фестиваль під гаслом: «Попередимо, врятуємо, допоможемо», на якому про свою роботу звітувались загони юних пожежників.
Загін «Спалах» 8 – А класу проспівав веселі частівки, у яких нагадав присутнім про обережне поводження з вогнем, та представив на розсуд журі газету, яка була визнана найкращою.
Загін «Гідрант» 8-Б класу показав новий проект «Танці з рятівниками». Прекрасні хореографічні мініатюри продемонстрували Нечипоренко Богдан, Воропай Ярослава, Кислун Андрій та Струніна Анастасія. Загін 8-Б класу здобув перемогу в номінації «Найкраща профілактична робота».
А представники загону «Іскра» 8-В класу не тільки прозвітувались про роботу, а й показали присутнім власно написану веселу та повчальну казку, у якій підняли проблеми виникнення пожеж та надання медичної допомоги постраждалим. Всіх вразила неперевершена гра Півненко Дар’ї, Костенко Яни та Руденко Юлії. Загін «Іскра» 8-В класу став переможцем у номінації « Найкращий загін юних пожежників».

Каратай О.В.,
педагог-організатор Смілянської ЗОШ № 11

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *