Запропонували спільно вирішувати проблему Смілянської медсанчастини

IMG_5173Варіанти врегулювання питання зі Смілянською медико-санітарною частиною № 14 запропонували колективу медзакладу в облдержадміністрації. Вирішуватимуть, який шлях владнання ситуації обрати, працівники закладу колективно. Спираючись на їхнє рішення міська та обласна влада вживатиме усіх можливих заходів, говорить заступник очільника області Ярослав Березань.

Нині Смілянська медико-санітарна частина не належить до системи медичних закладів міста. Через що його не включили до міської мережі фінансування на 2017 рік. Тож від початку року в медсанчастині назбиралися борги не тільки із виплати заробітної плати, але й за комунальні послуги, повідомляє прес-центр Черкаської ОДА

– На моє переконання, не треба чекати допомоги з державного бюджету, надання якої, між іншим, малоймовірне, а шукати шляхи інтеграції закладу в систему медичних закладів Сміли, – говорить Ярослав Березань. – Водночас треба враховувати, що потенційно Сміла буде центром госпітального округу. Зважаючи на вимоги сьогодення, заклад варто було б реорганізовувати. Оскільки так, як було, вже не буде. Вивільненим працівникам місто зобов’язалося надати робочі місця в інших медзакладах міста. Ми запропонували колективу декілька варіантів вирішення ситуації. Та остаточне рішення за колективом. Зрештою, є питання як до діяльності МСЧ-14, так і до міста. Найближчим часом планую зустрітися з працівниками медсанчастини та обговорити ситуацію, вислухати їхні пропозиції та побажання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *