Смілянські ліцеїсти разом з польськими та німецькими однолітками реалізують проекти

20170523_001tЧотири роки поспіль у травні ліцеїсти вирушають у навчальну подорож до Європи, щоб зустрітися з однолітками та разом реалізовувати завдання цікавих проектів, у яких працюють протягом року у своїх школах. З 15 по 19 травня 2017 року у місті Рена, що в Німеччині, відбулася чергова зустріч за програмою тристороннього учнівського обміну,  у якій взяли участь учні та вчителі публічної гімназії з міста Чарнкова (Польща), регіональної школи імені Каті Кольвіц з міста Рена (Німеччина) та Смілянського природничо-математичного ліцею (Україна).

Цього року тема проекту – «Вода не має кордонів». Мета проекту – через мистецтво, біологічні та хімічні експерименти та Інтернет – пошуки  показати стан річок та прилеглих до трьох країн морів, узагальнити отримані результати та запропонувати свої посильні шляхи вирішення проблем, повідомляє прес-центр Смілянського природничо-математичного ліцею.

У складі інтернаціональної команди географів працювали Анна Галушка, Анна Чурілова та Олександра Черненко. Під час презентації результатів роботи  присутні побачили створену ними топографічну карту трьох країн з нанесеними на неї містами, розташованими вздовж річок – Дніпро, Ельба, Вісла, з найбільшими компаніями та підприємствами, що є ймовірними джерелами забруднення водних ресурсів важкими металами.  Кожна група виступила зі своїм баченням того, як можна покращити  стан довкілля.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *