Заняття з надання першої невідкладної допомоги

Працівники Смілянської міської організації Товариства Червоного Хреста провели заняття з працівниками міського виконавчого комітету з надання першої допомоги. Заняття проводили підготовлені інструктори, медичні сестри ТЧХ Любов Луценко та Любов Шевчук.
В арсеналі інструкторів з першої допомоги є манекен-тренажер для відпрацювання навичон надання правильної серцево-легеневої реанімації. Кожен мав можливість, під пильним наглядом інструктора, навчитися правильно виконувати серцево-легеневу реанімацію, а також дізнатися, в яких випадках потрібно її надавати.
Багато цікавої нформації учасники дізналися про кровотечі: які вони бувають, як їх розрізнити, яка перша допомога надається. Пройшли теми про шокові стани, утоплення, задуху та ін. Заняття мали цікаве комбінування теоретичної інформації з практичними заходами, прикладами з життя.
Всі бажаючі жителі м. Сміла можуть також записатися на навчання з першої долікарської допомоги, звернувшись у міську організацію ТЧХ за тел. 4-72-90, або щопонеділка з 9.00 до 13.00 за адресою: м. Сміла, вул. 60-р. СРСР, 82 (поліклініка для дорослих, мр-н Загребля)
Також Смілянська міська організація ТЧХ набирає добровольців для формування загону швидкого реагування на випадок виникнення надзвичайної ситуації. Кожен член загону у обов’язковому порядку пройде навчання по першій допомозі на базі Смілянської міської організації Товариства Червоного Хреста.
Катерина Штурм

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *