Заняття спортом – крок до успішного майбутнього

4Учителями школи №3-колегіуму проводиться велика робота, зокрема розроблені шкільні програми, реалізація яких спрямована на зміцнення здоров’я учнівської молоді. В закладі організована робота спортивних секцій з волейболу, баскетболу, футболу, регбі, гуртка бально-спортивних танців (на фото). Восени, навесні та влітку організовуються туристичні походи стежками рідного краю, класними керівниками активно проводиться екскурсійна робота, а географія подорожей сягає далеко за межі області.
Учні закладу є постійними учасниками та переможцями шкільних та міських змагань з легкої атлетики, спортивних ігор тощо. Так, у цьому навчальному році команда дівчат школи №3-колегіуму посіла ІІ місце на міських змагання з баскетболу; команда учнів у молодшій і середній вікових категоріях виборола І місце у міських змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»; команда легкоатлетів школи-колегіуму виборола ІІІ місце у міських змаганнях; Сідорова Мар’яна, учениця 10-А класу, завоювала І місце на міському етапі змагань з шахів; учениця 10-Б класу Солдатенко Анна у міських змаганнях з легкої атлетики виборола І місце, а учень 11 класу Скотарьов Ігор – ІІ місце в особистому заліку у стрибках в довжину з розбігу.
У травні на базі стадіону “Юність” пройшла спартакіада школярів міста. Нашу школу №3-колегіум представляла команда легкоатлетів, учнів 7-8-х класів. Команда працювала злагоджено, кожен спортсмен намагався якнайкраще виступити у своєму виді змагань, тому юні спортсмени отримали заслужену винагороду – ІІ місце в командному заліку.
За результатами ХХІ міських навчально-тренувальних заходів з видів спорту серед школярів у 2014 році школа №3-колегіум визнана переможцем у першій групі, де посіла І місце.
Педагогічний колектив школи-колегіуму, адміністрація на чолі із директором Тетяною Анатоліївною Карло переконані, що проблему формування навичок здорового способу життя неможливо вирішувати без плідної співпраці з органами учнівського самоврядування, батьками, громадськістю. Завдяки розумінню та підтримці батьків щороку поновлюється матеріальна база школи, закуповується новий спортивний інвентар. Батьки також із задоволенням беруть участь у традиційному шкільному святі «Тато, мама і я – спортивна сім’я» (на фото), у Днях здоров’я, в екскурсійній роботі.
Робота щодо формування навичок здорового способу життя у школярів продовжується і влітку, під час оздоровлення. Спортивні змагання, конкурси, свята, туристичні походи, теренкур, дихальна гімнастика, прийняття повітряних та сонячних ванн — ось лише невелика частина цілої системи роботи щодо зміцнення здоров’я дітей.