Шановні мешканці міста Сміла!

Протягом 2014 -2015 років у Черкаській області сталось 15 нещасних випадків  травмування залізничним транспортом громадян України, з них 5 зі смертельними наслідками. Всі випадки виникли з приводу недотримання постраждалими «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України».

       З метою запобігання травмування:

дотримуйтесь правил особистої безпеки при переході через залізничні колії та знаходження поблизу них. Привчайте до цього своїх дітей. Пам’ятайте, що залізниця являється зоною підвищеної небезпеки і неможливо огородити тисячі кілометрів магістралі, як огороджуються промислові об’єкти. Необхідно знати, що зупинити зразу поїзд, як автомашину, не можливо, бо навіть при екстреному гальмуванні до повної зупинки поїзд по інерції проїде щонайменше 800 – 1600 метрів. Крім того різке гальмування може призвести до аварії та травмування багатьох людей.

При переході через залізничні колії користуйтесь перехідними мостами або спеціально передбаченими для цього переходами. Не переходьте колії, коли наближається поїзд або локомотив, бо зекономлені хвилини можуть коштувати вашого життя.

Не ходить по залізничних коліях, не дозволяйте дітям ходити або знаходитися на залізничних коліях і поблизу них без супроводу дорослих.

Не переходьте та не перебігайте через залізничні колії перед поїздом (або локомотивом, вагоном, дрезиною тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж 400 м.

Не переходьте колію зразу після проходу поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо), не впевнившись, що по сусідніх коліях не пересувається рухомий склад.

Не переходьте залізничні переїзди при закритому положенні шлагбаумі або при червоному світлі  світлофора переїзної сигналізації.

Не пролазьте під вагонами для переходу через колію.

На електрифікованих лініях не піднімайтеся на опори, а також не торкайтеся до металевих проводів заземлення, які ідуть від опори до рейки.

Не наближайтеся до електропроводу, що лежить на землі, ближче ніж на 10 метрів.

Не піднімайтеся на дах поїздів, локомотивів, вагонів тощо.

Не кладіть на рейки залізничної колії будь-які предмети.

Не підходьте ближче ніж на 0,5 метра до краю платформи після оголошення про подачу або прибуття потяга до його повної зупинк

Рухомий склад, який стоїть, обходьте на відстані не менше 5 м.

Будьте уважні на вокзалах, особливо при значному скупчені поїздів. Щоб не розгубитися і не стати жертвою нещасного випадку уважно слухайте об’яви по гучномовному зв’язку і дотримуйтесь вказівок оголошень.

Не залишайте без нагляду дітей.

 

 

 

При поїздці в поїзді не висовуйтесь з вікон і не викидайте сторонні предмети, оскільки можете бути самі травмовані, або травмувати працюючих на коліях людей.

Завчасно робіть посадку і своєчасно висадку із вагону – і тільки при повній зупинці поїзда.

При наближенні поїзда треба зупинитися поза межами небезпечної зони, пропустити його і впевнившись у відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях почати перехід.

Дотримуйтесь правил безпеки на залізничному транспорті і ваше життя буде в безпеці!

 

Адміністрація станції ім. Тараса Шевченка вдячна вам за розуміння та  звертається до громадян з проханням обачно поводитись на залізничному транспорті (у поїздах, на залізничних платформах, поблизу залізничних колій і т.д.) та не піддавати ризику своє життя та життя оточуючих.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.