Залізничники нагадують про важливість дотримуватися правила поведінки на залізничному транспорті

ЗалзіницяСтатистика нещасних випадків з початку 2019 року свідчить про те, що громадяни продовжують нехтувати правилами поведінки на залізничному транспорті, як наслідок на станціях, перегонах, територіях підрозділів АТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього, або інших видів впливу отримали травми різного ступеню важкості 91 стороння особа, у тому числі 60 із смертельним наслідком.

На регіональній філії «Одеська залізниця» з початку року травмовано 15 сторонніх осіб проти 10 у минулому році, із яких 10 – зі смертельним наслідком, проти 7 у минулому році, в т.ч. дітей до 16 років – 1, в 2018 році – 0.

Для збереження життя та здоров’я адміністрація станції ім. Тараса Шевченка вкотре звертається до мешканців та гостей Сміли з проханням виконувати основні правила поведінки на залізничному транспорті:

Пішоходам дозволяється переходити залізничні колії тільки у встановлених місцях (пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди тощо).

На станціях, де немає мостів і тунелів, громадянам належить переходити залізничні колії у місцях, обладнаних спеціальними настилами, біля яких встановлені покажчики «Перехід через колії».

Перед тим, як увійти в небезпечну зону (ступити на колію), потрібно впевнитись у відсутності поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо).

При наближенні поїзда до перону або платформи громадяни повинні стежити за звуковими сигналами, що подаються з локомотива, моторвагонного рухомого складу та іншого спеціального самохідного рухомого складу, уважно слухати оповіщення, що передаються по гучномовному зв’язку.

При наближенні поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо) треба зупинитись поза межами небезпечної зони, пропустити його і, впевнившись у відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях, почати перехід.

Пішоходам категорично забороняється:

  • ходити по залізничних коліях та наближатися до них на відстань менше п’яти метрів;
  • переходити і перебігати через залізничні колії перед поїздом (або локомотивом, вагоном, дрезиною тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж 400 м;
  • переходити колію зразу після проходу поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо), не впевнившись, що по сусідніх коліях не пересувається рухомий склад;
  • на станціях і перегонах пролізати під вагонами і перелізати через автозчепи для переходу через колію;
  • проходити по залізничних мостах і тунелях, не обладнаних спеціальними настилами для проходу пішоходів;
  • пролізати під закритим шлагбаумом на залізничному переїзді, а також виходити на переїзд, коли шлагбаум починає закриватися;
  • на електрифікованих лініях підніматися на опори, а також торкатись до металевих проводів заземлення, які ідуть від опори до рейки;
  • підніматися на дахи поїздів, локомотивів та вагонів, а також на конструкції мостів, освітлювальних вишок тощо.

Пам’ятайте: дотримання зазначених вимог вбереже Вас від фатальних випадків при знаходженні на території станцій, вокзалів та залізничних перегонах.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *