Учасники молодіжного клубу «Крок до успіху» створили мультик про своє життя

Життя герояМультиплікація – джерело натхнення. Смілянський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запропонували учасникам молодіжного клубу «Крок до успіху», учням Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів створити своїми руками мультиплікацію.

Короткометражна історія «Життя героя» – це розповідь, про навчання в закладі, про непросту «дорогу життя» та плани на майбутнє.

«Ми жодним чином не намагались нав’язати учасникам молодіжного клубу якусь думку, чи загнати їх в рамки «політкоректності». Було цікаво побачити, як думають про своє життя учасники, що вони пережили та про що мріють, і головне чи наші заняття не проходять повз них», зазначають організатори.

Створення мультфільму – це велика командна робота над маленькою історією, яка є частинкою життя її авторів. Сценарій, монолог, зйомки та режисура повністю створені учасниками молодіжного клубу «Крок до успіху», які є випускниками інтернатних закладів Черкаської області, нині – це учні Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, які здобувають освіту за фахом маляр-штукатур.

Особливу вдячність організатори та учасники творчого заходу висловили ідейним натхненникам і усім, хто допоміг у тому, щоб творча історія молодих клубівці «Крок до успіху» була втілена у життя.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *