Закоханий у життя

У народі говорять, що талановита людина талановита не в чомусь одному, таланти її різнобічні. Підтвердженням цих слів для студентів груп КВП14 та ОРГ12 стала зустріч з Олександром Скороходом.
2

1Зустріч планувалася як презентація нової книги Олександра «НеЗвичайна професія». І книга була презентована, але попри обмеження в часі спілкування, всього півгодини, однією презентацією Олександр не обмежився.
І на наших очах відбувалася цікава метаморфоза: обличчя хлопців-першокурсників, налаштованих спочатку, в силу свого юнацького максималізму, скептично, поступово змінювалися, адже цей усміхнений енергійний юнак стрімко вводив їх у цікавий світ свого життя, світ своїх захоплень. І очевидно, що кожен задавав собі питання: «А що я розповів би про себе зараз? А що я розповім про себе через кілька років?».
Незважаючи на свій досить молодий вік, Олександр уже автор повісті «Чаша» та романів «Всесвіт» і «НеЗвичайна професія», член Національної спілки журналістів України.
Свого часу Олександр закінчив Смілянський ліцей та Києво-Могилянську академію за спеціальністю «Молекулярна біологія». Вражаючі здобутки Олександра і в професійній сфері: з 2010 року і по сьогодні молодший науковий співробітник відділу сигнальних систем клітини Інституту молекулярної біології та генетики НАН України, у 2014 р. успішно захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата біологічних наук.
А ще Олександр голова Ради молодих дослідників Інституту, голова Ради молодих вчених відділення біохімії, фізіології та молекулярної біології НАН України, організатор та голова оргкомітетів низки міжнародних та вітчизняних конференцій, спортивних заходів.
Не менш цікавий і світ захоплень Олександра. До сфери його інтересів входять: карате кіокушінкай (чорний пояс, 1 дан), цигун, він-чунь, іцюань, марафонський біг, сноубординг, туризм, альпінізм, розвиток інтуіції та творчих здібностей, інноватика, психологія, філософія, пізнання і розкриття людських можливостей.
Всі з цікавістю слухали розповідь і приходило увідомлення, що перед нами стояв не просто талановитий юнак, а Людина закохана в життя.
Якщо ж говорити про таланти Саші, то найбільше вразив талан бути позитивним. Під час зустрічі не раз приходили на згадку слова Олександра Довженка про велику мудрість бачити зорі в калюжах буденності. Дякуємо, Олександре, за Вашу мудрість, а ще окрема подяка за міні-тренінг, за посмішку Чеширського кота.
Олена Демченко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *