Смілянин – бронзовий призер чемпіонату України серед молоді

Цього разу Черкаську область представляли лише сміляни. На ключових змаганнях із серії чемпіонатів і турнірів з хортингу, котрі стали завершальними для цього спортивного року змагалось троє наших бійців: Володимир Гурковський у ваговій категорії до 65 кг серед чоловіків після серії важких поєдинків вийшов у фінал, де за крок до перемоги (ведучи у фінальному поєдинку за очками, буквально за декілька секунд до фінального гонгу) отримав травму руки і рефері був вимушений зупинити поєдинок.
LH-lyuxLQG81Максим Іваніцький у ваговій категорії до 70 кг серед чоловіків посів 4 місце отримавши перемогу у двох боях не обійшлось і без травм, що й завадили у напівфілі вибороти перемогу.
Дебютантом на змаганнях такого рівня став Максим Хорунжий у абсолютній ваговій категорії, учень ЗОШ №11. Змагаючись серед кадетів став бронзовим призером чемпіонату України серед молоді (юнаки до 18 років брали участь в ЧУ, дорослі в кубку України).
Хотілося б подякувати міському голові міста Сміла В.В. Решетняку, без допомоги якого, участь спортсменів через брак коштів стала б неможливою. Саме Вадим Володимирович відгукнувся на моє прохання допомогти спортсменам.