«Захистимо країну від лиха»

Нещодавно за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту управління освіти, молоді та спорту для смілянських школярів була організована екскурсія до пожежно-рятувальної частини міста. Захід відбувся в рамках міського етапу Всеукраїнського літературного конкурсу «Захистимо країну від лиха» з метою сприяння творчій молоді у написанні власних творів: ессе, оповідань, віршів, а також з метою профорієнтації. Міський літературний конкурс триватиме до 25 лютого, а до початку березня журі визначить переможців та надішле їхні роботи на адресу обласного етапу цього конкурсу.
Під час екскурсії рятувальники розповіли школярам про правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, нагадали про основні причини виникнення загорянь, наслідки пожеж. Крім того, роз’яснили правила поведінки при виникненні надзвичайних подій. Також вогнеборці продемонстрували спеціальні автомобілі, бойове спорядження та технічне обладнання, які представники мужньої професії використовують при ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій.
Висловлюємо подяку начальнику пожежної-рятувальної частини Зайцю Юрію Володимировичу, пожежнику- рятувальнику Литвину Вадиму Ігоровичу, водію Раку Василю Васильовичу за особисте сприяння у проведенні екскурсії для молоді.

Відділ у справах сім’ї та молоді,
фізичної культури і спорту
управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *