Подорож у Валентинів день

Напередодні Дня святого Валентина батьки, учні та вчителі потрапили на гостини до улюблених казок. Учні 10 класу (класний керівник Крамаренко Т.В.) запропонувала бажаючим здійснити подорож у казку, допомагаючи героям отримати необхідні артефакти. Учасники дійства переконалися, що тільки справжнє кохання може творити дива, поєднуючи серця та здійснюючи мрії.
На згадку про казкову мандрівку вчителі з рук Чудовиська отримали чарівні квіточки, які перетворили кожного з них на красеня чи красуню, а Чудовисько стало гарним принцом.
Цього ж дня янголи та купідони (члени учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Поліщук І.Л.) стали поштарями кохання, вони рознесли з чарівної скриньки у класи «валентинки» як символ щирих почуттів та надій на щастя.
Учитель іноземної мови Карєва Л.В. запросила учнів школи на конкурсно-розважальну програму «Подорож у Валентинів день». Учні співали пісень, декламували поезії В. Шекспіра, брали участь у святковій вікторині.
Цьогоріч учні школи надали перевагу валентинкам у стилі «хендмей», тому на міському конкурсі ІІ місце здобула учениця 10 класу Ткаченко Анастасія, зробивши валентинку з полімерної глини. Цікавими були валентинки, виконані у технологіях: оригамі, квілінг, бісероплетіння, вишивка нитками на папері.
Сподіваємося, що творчість помножена на любов стане тим чарівним еліксиром, який допоможе кожному відчути себе ОСОБИСТІСТЮ.

Прес-центр школи №2

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *