Загальні батьківські збори в ДНЗ «Смілянський ЦППРК»

dscn2175_resizeВ актовій залі ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів традиційно відбулися  батьківські збори. Основними питаннями зустрічі батьків з адміністрацією навчального закладу стали питання організації навчального процесу  та вимоги до виконання правил внутрішнього розпорядку; організація виховної роботи.
Директор Дякон Віталій Максимович  розпочав зустріч із загальної інформації про навчальний заклад, його сьогодення. Заступник директора з навчально-виробничої роботи Петренко Тетяна Миколаївна надала інформацію про організацію навчального процесу та вимоги до виконання правил внутрішнього розпорядку, виробничого навчання. На останок побажала наснаги та успіхів у навчанні.
Заступник директора з виховної роботи Барановська Надія Анатоліївна проінформувала батьків про організацію виховної роботи та дозвілля в навчальному закладі, гурткову роботу та роботу спортивних секцій.
Також на зустрічі були присутні практичний психолог Боговик Ганна Іванівна, старший майстер Горобець Іван Михайлович, керівник фізичного виховання Гончаренко Олександр Іванович, майстри виробничого навчання та класні керівники.
По закінченні батьки були запрошені до аудиторій, де продовжили роботу з класними керівниками  та майстрами виробничого навчання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *