У дитсадку №24 “Калинка” відбулася зустріч випускників

img_3756_resizeВихователі Віра Яківна та Олена Борисівна розпочали свою роботу зі свята першого дзвоника у спеціалізованій школі №12. З цією школою давно об’єднують тісні професійні стосунки, діти і батьки; тут нас завжди радо зустрічають і у будні, і у свята. А першого вересня наша «Калинка» приймала гостей: наших випускників, тепер уже першокласників, та їх батьків. Ці зустрічі вже стали традицією нашого закладу. Ми щиро радіємо успіхам і досягненням наших дітей, та і вони не залишають нас без уваги.

Хочемо висловити подяку всім учням та їх батькам за активну участь у благодійному місячнику по збору овочів «5 картоплин», які проводила спеціалізована школа №12.

Наші діти та дорослі також дякують за цікаву екскурсію у філію бібліотеки Гречківки. Головіна Валентина Дмитрівна та Горбівненко Ліна Гнатівна, як добрі господині приймали наших малят у книжковому царстві. Від них багато цікавого для себе дізналися не тільки діти, а й дорослі.

А за тиждень дітей знову чекав приємний сюрприз – піший перехід до музею спорту. Пишаємося тим, що такий музей є у нашому місті, дякуємо його засновникам та працівникам, які примножують спортивні реліквії. Діти були у захваті від побаченого і почутого та найбільша радість юних спортсменів була від пробігу по штучному покритті футбольного поля, можливо, саме ці враження згадає майбутній смілянський Андрій Шевченко. От і минув вересень: діти радіють новим враженням і емоціям, а вихователі будують нові плани, нові походи, нові екскурсії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *