Загальна позиція учасників зборів – зберегти завод

ажурФабрика «Ажур» уже рік як не працює. Днями були спроби проникнення сторонніх осіб на її територію. Хто саме приходив на фабрику і з якими намірами, з’ясовували на зборах у малій залі міського Будинку рад.

На збори прийшли ті, кому не байдужа подальша доля фабрики «Ажур» і хто в той чи інший спосіб може бути задіяний у збереженні цього підприємства.

Було зроблено акцент на тому, що уже четвертий рік його охороняє приватна фірма, яка має ліценції і відповідні договори. Майно підприємства знаходиться в іпотеці Національного банку і очікують, що буде оформлено право власності. Зважаючи на спроби незаконного проникнення, логічним було запитання, як же зберігається нині майно фабрики. Втім, на майно фабрики хтось таки посягав, поширююься чутки про причетність Правого сектору, втім останні це заперечили. Ярослав Березань вважає, що охороняти фабрику повинна не приватна охоронна служба, а державна служба охорони. Загальна позиція учасників зборів – зберегти завод. Якщо буде потрібно – створити комісію, яка б провела необхідні заходи.

Повну версію зборів та коментарі їх учасників можна переглянути в мережі YouTube.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *