«Чому у місті перебої з водою?»

На це питання шукали відповідь члени постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності.

Засідання відбулося за участю секретаря міської ради Ярослава Березаня та першого заступника міського голови Андрія Шовкуна. Перше питання – «Чому у місті перебої з водою?» – було адресоване директору комунального підприємства «ВодГео» Юрію Явтушенку.

Керівник пояснив,  що серед споживачів є такі, що надмірно використовують і крадуть воду. Окрім цього, сказав, що врятувати ситуацію з водою може дощ. Юрій Явтушенко також покладає надії на нові свердловини. Кошти на них міська влада вже виділила.  Ярослав Березань поставив завдання керівникові «ВодГео» стабілізувати ситуацію з водопостачанням, зокрема у приватному секторі.

Комісія погодила доповнення загального переліку об’єктів комунальної власності, які можуть бути передані в оренду у 2015 році. Крім цього, розглянула питання про надання згоди на прийняття до комунальної власності об’єктів соціальної інфраструктури, що перебувають на балансі підприємства «Приладобудівний завод «Райдуга». Учасники засідання обговорили варіанти розвитку подій, зокрема фінансову сторону питання.  Вийти із договору про спільну діяльність із «Сміла Енергоінвест» та взяти власну ліцензію підприємству «Смілатеплокомуненерго» – це одна із пропозицій тимчасової контрольної комісії щодо перевірки економічного обґрунтування тарифів на житлово-комунальні послуги.

Повну версію засідання можна переглянути на каналі телестудії «Тясмин» в мережі Youtube.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *