За заслуги в розбудові молодіжної політики студент зі Сміли отримав обласну премію

DSC0255Молодих та активних відзначили в ОДА. Сімом черкащанам вручили сертифікати на одержання обласної премії за особливі заслуги в розбудові молодіжної політики – у розмірі 3 тис. грн кожному.

Переможцями стали: Максим Степаненко зі Сміли (студент Смілянського коледжу харчових технологій), Марина Дідук з Жашківщини, Аліна Полегенька із Золотоноші, , Алла Войтовська з Умані, Євгеній Буряк з Черкас, Лілія Усик зі Шполянської ОТГ та Марʼяна Кусяка з Білозірської ОТГ.

Заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв привітав молодих людей та побажав не зупинятися на досягнутих результатах.

Управління сім’ї, молоді та спорту ОДА саме для підтримки молоді ініціювало перед обласною радою ще в 2010 році про заснування такої премії.

За словами начальника управління сім’ї, молоді та спорту Максима Зеленського, претендентами на здобуття можуть бути молоді люди віком від 14 до 35 років, котрі проживають на території області, є соціально й громадсько активними та зробили вагомий внесок у розбудову молодіжної політики. Цьогоріч на здобуття обласної премії подали заявки із Золотоноші, Канева, Сміли, Умані, Черкас, Городищенського району, Жашківського, Кам’янського, Корсунь-Шевченківського, Смілянського, Тальнівського, Чорнобаївського, Шполянського, а також Соколівської, Степанківської, Шполянської, Паланської, Білозірської об’єднаних територіальних громад.

Прес-служба Черкаської ОДА

DSC0255 DSC0184

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.