У Смілі з 9-ти поверхового житлового будинку через невідомий предмет евакуювали людей. Було проведено евакуацію 25 дорослих та 8 дітей. На місці працювали вибухотехніки нацполіції та усі служби екстреного виклику. В результаті надзвичайники вибухонебезпечних предметів не виявили. Виклик виявився хибним, інформує речник УДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.
У будинку, з якого евакуювали мешканців, вибухонебезпечних предметів не виявлено
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь