За втручання прокуратури дніпропетровське товариство поверне незаконно отримані кошти

Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Смілянської прокуратури в інтересах Черкаської обласної ради до товариства з обмеженою відповідальністю про стягнення до бюджету коштів, сплачених за недійсними додатковими угодами.

За результатами проведення у 2021 році торгів дитячий санаторій Черкаського району уклав з одним із товариств Дніпропетровщини договір про закупівлю газу за бюджетні кошти.

У подальшому між замовником та постачальником був укладений ряд додаткових угод, відповідно до яких вартість блакитного палива збільшилася на 443,1%, а обсяг поставленого товару зменшився втричі.

У підсумку остаточна вартість газу стала вищою за ті пропозиції, які пропонували інші учасники торгів.

Прокуратура встановила, що суб’єкт господарювання неправомірно ініціював питання укладення додаткових угод, оскільки коливання ціни за товар на ринку під час їх укладення не підтверджено. А на період постачання основної частини товару вартість на ринку на природній газ взагалі знизилася.

Реагуючи на вказані порушення прокуратура звернулася з позовом до суду та наполягала визнати недійсними додаткові угоди про збільшення вартості товару та стягнути з постачальника надмірно сплачені бюджетні кошти.

Суд визнав доводи прокурора обґрунтованими та зобов’язав суб’єкт господарювання сплатити до бюджету незаконно отримані кошти у розмірі майже 100 тисяч гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.