Пильність черкасця допомогла виявити неврегульованого мігранта

На електронну пошту міграційної служби звернувся черкасець із проханням перевірити жителів за вказаною адресою, де мешкали іноземці. За його словами, там оселилися неврегульовані мігранти.

Працівники Соснівського відділу у місті Черкаси Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС перевірили надану інформацію та встановили, що 24-річний громадянин Узбекистану майже місяць тому набув статусу нелегального мігранта.

Іноземець був документований посвідкою на тимчасове проживання у зв’язку з працевлаштуванням. Певний час працював у столиці, але за поданням центру зайнятості посвідку міграційна служба скасувала. Замість того, аби протягом 7 днів виїхати з України, громадянин Узбекистану подався відвідати Черкаси.

Міграційники склали на порушника міграційного законодавства адміністративний протокол за ч. 1 ст. 203 КУпАП, стягнули штраф та ухвалили рішення про його примусове повернення до країни походження або третьої країни. Покинути Україну він зобов’язаний до 18 травня 2024 року.

Громадяни можуть повідомити міграційну службу про будь-які факти порушення міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства за допомогою електронного сервісу «Повідомити про ймовірне порушення міграційного законодавства» https://dmsu.gov.ua/services/migrant.html.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.