За тиждень в Україні обміняли 1 мільйон LED-ламп

Всеукраїнська програма обміну ламп розжарювання набирає обертів. Для отримання додаткових LED-ламп у відділенні пенсіонерам слід мати при собі паспорт, РНОКПП, пенсійне посвідчення та активний номер телефону. Обмін енергоощадних ламп безкоштовно доступний, доки світлодіоди будуть у наявності.

Цього разу пенсіонерам не обов’язково відразу мати при собі старі лампи для обміну. Замість цього вони можуть принести їх до відділення Укрпошти протягом місяця з моменту отримання п’яти додаткових світлодіодних ламп.

Із 5 грудня в селах розпочався додатковий обмін ламп для людей старшого віку. Майже за тиждень в межах цієї акції було обміняно близько 1 млн ламп. Наразі ще 17 мільйонів енергоефективних ламп готові до обміну для жителів по всій країні. Як і раніше українці, які ще не скористалися обміном, можуть отримати до 5 світлодіодних ламп у відділеннях Укрпошти. Також програма продовжує діяти для юридичних осіб: медичні заклади, школи, дитячі садки, поліклініки та ОСББ можуть отримати LED-лампи, подавши відповідну заяву в застосунку Дія.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.