Роботу смілянської бібліотекарки відзначили на обласному рівні

З непохитною вірою у перемогу України та усвідомленням руйнівних наслідків війни, цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувся під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!».

Заходи, проведені під час місячника шкільних бібліотек, сприяли втіленню основних положень «Концепції національно-патріотичного виховання у системі освіти України», а також приверненню уваги до питання патріотичного виховання у нашій державі, розкриттю виховної функції шкільної бібліотеки, об’єднанню зусиль педагогічного колективу і бібліотеки щодо розвитку патріотизму підростаючої особистості, посиленню патріотичного руху в Україні, пробудженню у школярів глибокого інтересу до історії України та рідного краю.

За результатами проведеної роботи, поданими матеріалами, відповідно до наказу обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради, відзначено роботу Гички Ірини Іванівни, завідувача медіатеки Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Т. Сенатора Смілянської міської ради Черкаської області.

Методист Галина БРОВКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.