За тиждень у Черкаській області ліквідували понад сотню пожеж

надзвичайні подіїВпродовж минулого тижня, з 1 до 7 квітня, підрозділи Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Черкаській області забезпечили реагування на надзвичайні події та ліквідацію їх наслідків, проведення інших рятувальних заходів. Про це інформують в управлінні ДСНС України у Черкаській області.

Протягом тижня в Черкаській області зареєстровано 143 надзвичайні події, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення.

Ліквідовано 104 пожежі, під час яких не допущено знищення вогнем 40 будівель та 2 од.техніки. На пожежах загинуло 4 особи, ще 4 травмовано. Орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 571 тис. грн.

Саперами аварійно-рятувального загону спеціального призначення здійснено 3 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 3 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн. На водних об’єктах зареєстровано 1 пригоду, під час якої 3 особи врятовано. Підрозділи Управління 2 рази залучались на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод. 2 рази рятувальники виїздили на проведення демеркуризації приміщень, де стався розлив ртуті. Допомога населенню надавалась 8 разів, тваринам 3 рази.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *