Смілянська молодь під час весняних канікул ловила «корупціонерів»

3a6bf763117adc5e62657bf878f0addf.0Розбудова нового прогресивного суспільства неможлива без закладання таких цінностей, як доброчесність, кооперація, лідерство та відповідальність. Молодь прагне бути успішною, змінювати світ, створювати власні проекти.

ГО «Ed Camp Україна» у партнерстві з проектом USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупціїв Україні «ВзаємоДія» розпочало впровадження інструментів для роботи з молоддю в темі протидії та попередження корупції.

На національному рівні проект «ВзаємоДія» підтримує антикорупційні зусилля Міністерства інфраструктури, Міністерства охорони здоров’я та Секретаріату Кабінету Міністрів України. До апробації інструментів долучились учні 7-А класу школи №1.

Під час весняних канікул учні грали в «Антикорупційну мафію». Антикорупційна мафія – настільна гра, в основі якої лежить відома забавка “Мафія”. Замість мафії тут – корупціонери. Вони не вбивають громадян, а розкрадають ресурси міста.

Ресурси обмежені, а від кількості неув’язнених корупціонерів залежить, скільки їх зникне з міської казни. У грі є ролі інспектора, мера та судді, кожен з яких може вести свою гру. Завдання громадян, а це більшість гравців, визначити корупціонерів та проголосувати за їх ув’язнення. Гра змушує замислитися над тим, що будь-який громадянин, якою б приємною людиною він не був, може зруйнувати країну, якщо братиме участь у корупційних схемах.

Присутні разом дійшли думки, що лише об’єднавшись, навчившись прислухатися один до одного і логічно аналізувати усі аргументи громадяни можуть визначити корупціонерів, інформує прес-центр школи №1.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *