За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу на Черкащині понад 17 тисяч осіб

Черкаський ЦЗЗ початку 2019 року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися   31,4 тис.  безробітних, що на 1,2 тис. осіб менше, ніж у січні-травні 2018 року. Такі дані повідомили у відділі статистики та прогнозування обласного центру зайнятості.

Понад 4,5 тис. роботодавців регіону поінформували центри зайнятості та філії Черкаської обласної служби зайнятості про наявність більше 20,1 тис. вакансій.

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу  17,3 тис. осіб, в тому числі шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю – 22 особи, з компенсацією роботодавцю єдиного соціального внеску – 254 особи. Серед осіб, які отримали роботу у поточному році,    43,7%  в перші дні звернення до служби зайнятості.

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці майже 4,6 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Навчання здійснювалось під конкретні замовлення роботодавців. Рівень працевлаштування безробітних після проходження професійного навчання по області становив 88,2%.

У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь  4,8 тис. осіб.

Станом на 1 червня  2019 року в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості на обліку перебувало  15,4  тис. безробітних громадян, що на 3% менше, ніж на цю дату торік.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *