На Черкащині провели відбір претендентів-фермерів на отримання фінансової допомоги

23-dd8f65087357b48978fe78b5fe0e74adУ Департаменті агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації відбулося засідання конкурсної комісії на отримання фінансової підтримки фермерських господарств на поворотній основі згідно Постанови Кабінету Міністрів України 1102 від 25.08.2004 року (зі змінами), розпорядником якої є Черкаське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.

В 2019 році з Державного бюджету України на цю програму виділено 10,3 млн. грн. для фінансової підтримки фермерів Черкащини, в минулому році лише 2,0 млн. грн.

На конкурсній комісії було розглянуто документи 27 фермерських господарств на загальну суму 12,6 млн. грн. В реєстр на отримання фінансової допомоги увійшли 26 фермерських господарств на загальну суму 12,1 млн. грн. Реєстр з претендентами затверджений конкурсною комісією направлений до головної комісії Українського державного фонду підтримки фермерських господарств для подальшого розгляду та надання фінансової підтримки.

Черкаське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств продовжує приймати документи на державну фінансову субсидію для новостворених фермерських господарств та для діючих фермерських господарств, які працюють більше 3 років, інформують у Департаменті агропромислового розвитку Черкаської ОДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *