За рік у Черкаській області освоїли понад 11 мільярдів гривень інвестицій

Інвестиції2У 2018р. підприємства та організації Черкаської області за рахунок усіх джерел фінансування освоїли 11,1 млрд.грн капітальних інвестицій. Це 1,9% загальнодержавних вкладень. У розрахунку на одну особу освоєно 9184,2 грн капітальних інвестицій. Про це інформують у Головному управлінні статистики у Черкаській області.

Найвагомішу частку капітальних інвестицій (98,3% загального обсягу) освоєно у матеріальні активи, з яких у машини, обладнання, інвентар і транспортні засоби – 54,9%. У будівлі та споруди інвестовано 38,9% усіх інвестицій, у тому числі у житлове будівництво – 7,9% (874,9 млн.грн).

Основним джерелом фінансування інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 76,2% усіх інвестицій області. За рахунок коштів державного та місцевого бюджетів освоєно 12,5% капітальних інвестицій, населенням на будівництво житла інвестовано 4%.

Серед видів діяльності найбільшу частку (35,1%) усіх капітальних інвестицій було освоєно підприємствами сільського, лісового та рибного господарства. Підприємства промисловості вклали 29% загальнообласного обсягу капітальних інвестицій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *