Сміляни завоювали Кубок Світу

viber image 2019-05-16 , 10.38.33З 10 до 12 травня найсильніших каратистів різних країн зібрав довгоочікуваний ІІ чемпіонат світу з годзю-рю карате у розділі ірікумі та ХІ кубок світу з годзю-рю карате.

Змагання такого рівня вже не вперше провели в Україні, в Одесі, яку багато хто вважає спортивною столицею України. Спортивний комплекс міжнародного гуманітарного університету гостинно та урочисто зустрічав 725 спортсменів з 17 країн світу: Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Бельгії, Угорщини, Японії, Італії, Латвії, Литви, Словаччини, Білорусі, Португалії, Індії, Південної Африки, Румунії та України.

Серед учасників були найсильніші представники світу, які практикують годзю-рю карате, нинішні чемпіони та призери світу.

У змаганнях взяли участь спортсменів, які пройшли відбір на змаганнях національного рівня, віком від 6 до 18 років і старші. Турніри видалися дуже непростими, майстерність виконання технік стилю годзю-рю вирувала на 6 татамі.

У складі збірної України виступили сміляни, вихованці спортивного клубу “Монарх” Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» (керівник В’ячеслав Коломієць). Тренує юних спортсменів тренер Сергій Пітенко.

Сміляни виступили у таких категоріях ката годзю-рю, ката ренгокай, шобу-куміте, ірікумі-дзю. Смілу на змаганнях представили троє каратистів. Про високий рівень підготовки свідчать результати!

Костянтин Панасенко виборов І місце та став Володарем Кубку Світу з ката ренгокай. Це, до речі, вже четвертий Кубок Світу юного каратиста! Окрім того, Костянтин Панасенко став «срібним» призером Кубку Світу в ірікумі-дзю та «бронзовим» – з ката годзю-рю.

Срібною призеркою Кубку Світу одразу у трьох категоріях стала Анастасія Троман. Вона отримала «срібло» у категоріях ката ренгокай, ката годзю-рю та шобу куміте.

Богдан Бандурко посів четверті місця з ката ренгокай та шобу куміте.

Так сміляни зробили свій внесок у загальний здобуток команди України, що у свою чергу сприяло найкращому результату на Кубку Світу та Чемпіонаті Світу.

За результатами ХІ Кубку Світу з годзю-рю карате бронзовими призерами стали спортсмени з Казахстану, срібло вибороли представники Азербайджану, а Україна – отримала золото!

За результатами Чемпіонату Світу з годзю-рю карате ІІІ місце посіла збірна команда Азербайджану, ІІ місце – отримали представники Казахстану, І місце впевнено вибороли українські спортсмени.