За перше півріччя лісівники Черкащини сплатили 349 млн грн податків

????????????????????????????????????На засіданні колегії Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства підбили підсумки господарсько-фінансової діяльності державних лісогосподарських підприємств за перше півріччя 2022 року.

Відтворення лісів виконано на площі 764,1 га. Протягом весняної лісокультурної кампанії висаджено 5,3 млн шт. сіянців, з них 2,6 млн шт. сіянців хвойних порід, 2,7 млн шт. сіянців листяних порід. Висіяно 16 га лісових розсадників – вирощується близько 30 деревних та чагарникових порід.

Протягом першого півріччя у лісах держлісфонду трапилося 22 низові лісові пожежі на площі 6,8 га. Середня площа пожежі невелика і становить 0,3 га, що свідчить про оперативне реагування та злагоджену роботу працівників державної лісової охорони. Облаштовано 1832 км мінералізованих смуг, проведено догляд за ними в обсязі 6473 км.

Як зазначили на засіданні, усі держлісгоспи Черкащини залишаються прибутковими, стабільно сплачують податки та виконують виробничі завдання.

Чистий дохід від реалізації продукції зріс на 29% в порівнянні з відповідним періодом минулого року і становить 636 млн грн.

Реалізація продукції на 1 штатного працівника (продуктивність праці) складає 483 тис. грн.

Загалом було отримано 85 млн грн чистого прибутку, що майже втричі більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Показник рентабельності держлісгоспів Черкащини становить 13%. Найвища рентабельність діяльності у Звенигородського та Уманського держлісгоспів.

До бюджетів усіх рівнів та Пенсійного фонду лісівники сплатили 349 млн грн (на 58% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року).

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.