На Черкащині побільшало конфліктів, в яких є постраждалі від ножових та вогнепальних поранень

Останнім часом у Черкаській області збільшилась кількість ножових та вогнепальних поранень між людьми в алкогольному сп’янінні.

Як повідомили в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, лише за тиждень медики екстренки Черкащини п’ять разів виїжджали надавати допомогу особам з ножовими пораненнями та тричі – з вогнепальними. Здебільшого це пацієнти в алкогольному сп’янінні. І така тенденція спостерігається протягом останніх двох місяців.

У Лебедині, що на Шполянщині, двоє чоловіків після сварки стріляли один в одного. Дві бригади екстренки надавали допомогу обом пацієнтам та госпіталізували їх до лікувальних закладів. Як розповіли пацієнти, коли вони «відпочивали» компанією, зав’язалася сварка між двома чоловіками. Один іншого образив словесно, той накинувся на першого з кулаками. Тоді взяв зброю і ще й вистрелив у нього. Інший теж не залишився в боргу і помстився нападнику, вистреливши у відповідь.

Зараз обоє пацієнтів у стабільному стані знаходяться у лікувальних закладах. Обидва були у стані алкогольного сп’яніння.

Медики нагадують: зброя та спиртне – речі несумісні! Дія алкоголю приводить до змін відчуттів, поведінки та мови (розкутості, розгальмованості, порушення відчуття дистанції, бажання з’ясовувати стосунки, «відплатити за образу»). Тому, в зв’язку з вживанням алкоголю, люди часто вчиняють антисоціальні дії – бійки, вбивства, а також самогубства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.