За останній тиждень на Смілянщині мисливців-порушників не було

5301d1c2f12788e6e45f49b3e801d5c9На Черкащині триває сезон полювання на пернату дичину. Триавтиме він до 30 грудня включно. Днями полювання встановлено суботу та неділю, а у деяких користувачів є додатковий день полювання – середа та при полюванні із собаками – четвер.

Єгерська служба Смілянського лісгоспу працюють у посиленому режимі, щоб виявляти виявлення порушників правил полювання. За цей час  єгурі склали 4 протоколи на порушників. Окрім того, поряд із рейдуванням, проводять роз’яснювальну роботу та нагадують правила полювання.

Серед найчастіших порушень – знаходження мисливця в угіддях з відстрільною карткою іншого користувача, оскільки через особливості місцевості в деяких мисливських господарствах дуже важко встановити межі.

Як зазначив головний мисливствознавець Смілянського лісгоспу Костянтин Костенко, за останній тиждень на Смілянщині не виявили жодного порушника. Це свідчить, що мисливці поводяться свідомо та відповідально і дотримуються правил полювання, інформують у Смілянському лісгоспі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *