Стало відомого, кому роботодавці Черкащини платять найбільше

професії роботаСтаном на 1 вересня у базі даних обласної служби зайнятості налічувалася 1171 вакансія. Середній  розмір зарплати у вакансіях – 6,3 тис. грн. У 81,4%  вакансій  розмір заробітної плати – вище мінімальної, інформують в обласному центрі зайнятості.

За професійними групами, середній розмір оплати праці у вакансіях для законодавців, вищих державних службовців, керівників становив 7 тис. грн, для кваліфікованих робітників з інструментом 7,1 тис. грн, робітників з обслуговування та експлуатації устаткування і машин 6,5 тис. грн,  кваліфікованих працівників сільського господарства 6,2 тис. грн, професіоналів  5,8 тис. грн, фахівців 5,6 тис. грн, працівників найпростіших професій  5,2 тис. грн, технічних службовців 4,9 тис. грн, працівників торгівлі та послуг 4,7 тис. грн.

Найбільшу зарплату пропонують монтажникам-складальникам металопластикових конструкцій – 20 тис. грн, головним металургам – 16,1 тис. грн, монтажникам систем утеплення будівель – 16 тис. грн, начальникам та майстрам цеху, майстрам будівельних та монтажних робіт по 15 тис. грн, майстрам з ремонту устаткування – 14,6 тис.грн.

Станом на 1 вересня 2020 року зареєстрованих безробітних було 19,5 тис. осіб, це на 41,7 %  більше, ніж на цю дату 2019 року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *