За мужність і відвагу

22У переддень Великодніх свят технікум зустрічав вже добрих знайомих: бійців Нацгвардії Михайла, Андрія та волонтера Григорія.
Цього разу завітали гості і до музейного комплексу технікуму. Особливо зацікавився експонатами музею наш випускник Михайло. На світлинах з минулого він шукав і знаходив знайомі обличчя. І вже на першій сторінці тематичного альбому за 1998/1999 н.р. впізнав себе і своїх товаришів.
Потім, у робочому форматі, пройшла зустріч з студентськими активістами та групою ОКС13 (класний керівник О.І.Коваленко), яка на сьогодні є найактивнішою волонтерською групою.
Бійці розповідали про воєнні будні та про своїх побратимів. Вони особисто дякували і передавали подяку від бійців всьому колективу за надану допомогу та моральну підтримку.
А присутні не тільки були раді зустрічі, але й вітали бійців з нагородами. Адже 11 березня бійці Михайло, Андрій та Юрій за мужність і відвагу були нагороджені медалями «З нами Бог і Україна», «За оборону держави», «Захиснику Батьківщини», нагрудними знаками від Спілки ветеранів АТО «За Україну, за її волю» та нагрудними знаками до річниці батальйону ім. Кульчицького.
Закінчилася зустріч на несподівано ліричній ноті – Михайлова чотирирічна донечка Оля Михайлівна прочитала поезії про любов до рідної України, про її славне минуле та світле щасливе майбутнє.
І маємо віру, що вустами маленької дитини говорить істина!
Олена Демченко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *