На День сміху в клубі мікрорайону Гречківки відбувся концерт «Гречківка сміється»

Художній керівник Л.С. Хавренок, як завжди, підготувала для глядачів найкращі пісні і показала всю свою майстерність. Хочеться висловити їй величезну подяку за те, що ця людина вкладає душу в своїх учнів, не вимагаючи нічого натомість.
Родзинкою народного аматорського колективу «Родовід» є те, що на одній сцені співають молодша (10-12 років), середня (13-18 років) та старша групи, не відчуваючи ніякої різниці у віці, доповнюючи один одного.
Захід зібрав повний зал глядачів, які з невимовним захопленням слухали наші жартівливі пісні, гуморески і анекдоти.
Справжньою окрасою вечора стали виступи «Гречківчанок» з такими піснями як «Зібрались бабоньки в неділю у саду» (сол. Л. Лісова) та «Сама файна» (сол. Т. Маляренко).
Середня група «Родоводу» (А. Рибак, В. Анісічкіна, К. Задорожна, К. Рубаненко, Н. Педоренко, А.Шпак, Ю. Снісаренко, Р. Мацієвич, А. Ількевич, А. Дяченко) порадували глядачів новим «Віночком українських пісень» та всіма обожнюваним «Ми співаємо хіти».
Сольну пісню «Йде весна» подарувала молода гречківчанка Ю. Снісаренко.
Який же День сміху без гуморесок і анекдотів? Ми вирішили не зраджувати традиції і запросили на наш концерт відомого всій області гумориста Віктора Хільченка, від жартів якого весь зал вибухав сміхом. Учасникики хору не змогли залишити людей без гумору, тому розповіли ряд гуморесок.
Творчий колектив «Родовід» порадував глядачів «Віночком жартівливих народних пісень», а вінчала концерт фінальна пісня «А моя любов» у виконанні зведеного хору (сол. А.Ількевич).
Схоже, що клуб Гречківки вийшов на рівень найкращого концертного майданчика Сміли.
Про це свідчать повні аншлаги та вдячні відгуки слухачів.

Учасниця народного аматорського
колективу «Родовід»
Снісаренко Юлія

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *