За місяць в області найбільше здешевшали яйця

Продукти харчування та безалкогольні напої загалом подешевшали на 0,3%. На 21% знизилися в ціні яйця. На 4,1–1,6% стали дешевшими цукор, овочі, свинина, м’ясо птиці, продукти переробки зернових, кисломолочна продукція.

Про це повідомили в обласному управлінні статистики.

Водночас на 7–1% зросли ціни на соняшникову олію, яловичину, макаронні вироби, рибу та продукти з риби, рис, сири, масло, безалкогольні напої, молоко.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,8%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 1,9%.

Зростання цін у сфері охорони здоров’я на 1,6% відбулося в першу чергу за рахунок підвищення цін на фармацевтичну продукцію на 3%.

Ціни на транспорт зросли на 3,1% в основному через подорожчання палива та мастил на 4,2% і проїзду в автодорожньому пасажирському транспорті – на 3,1%. Разом з тим, на 2,6% подешевшав проїзд у залізничному пасажирському транспорті.

Послуги ресторанів та готелів стали дорожчими на 1%.

Різні товари та послуги знизилися в ціні в цілому на 2,4%, що спричинено здешевленням ритуальних послуг на 21,9%. Водночас на 3,4% подорожчали послуги у сфері страхування особистого транспорту, на 2,5% і 2,1% – послуги перукарень і закладів по особистому догляду та товари для особистого догляду відповідно.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.