За місяць на водоймах Черкащини зафіксували майже півтори сотні порушень

У лютому державними інспекторами виявлено 145 порушень правил рибальства, вилучено 122 кг водних біоресурсів, загалом виявлено та вилучено 80 заборонених знарядь лову та стягнуто 8245 грн штрафів.

Як повідомили у рибоохоронному патрулі, за цей час було оформлено 76 актів виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

По 12 справах направлено матеріали до судів, за місцем скоєння правопорушення, для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Окрім того, інспекторами постійно ведеться роз’яснювальна робота з рибалками, мета якої є попередження та недопущення вчинення порушень правил рибальства.

На водоймах Черкаської області нині діє заборона на вилов щуки. Термін її дії до 31 березня. До 30 червня діє заборона на добування річкових раків. До початку весняно-літньої нерестової заборони діє заборона на лов на зимувальних ямах.

В Управлінні нагадали про те, що працює телефонна «гаряча лінія»: (0472)31-02-76, (063)896-65-93, за якою кожен свідомий громадянин може повідомити про виявлене порушення правил рибальства чи порядку придбання чи збуту водних біоресурсів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.