Попередити негативний вплив субкультур: Черкаські правоохоронці провели відпрацювання міста

Останнім часом у соціальних мережах поширюються групи, мета яких – дестабілізувати ситуацію в Україні. Користувачами таких інтернет-ресурсів здебільшого є підлітки. Аби запобігти скоєнню адміністративних та кримінальних правопорушень неповнолітніми черкаські правоохоронці провели відпрацювання міста.

Зокрема, третього березня до патрулювання у Черкасах були залучені поліцейські роти тактико-оперативного реагування УПП в Черкаській області, інспектори ювенальної превенції та дільничні офіцери Черкаського районного управління поліції, бійці Батальйону поліції особливого призначення, працівники управління карного розшуку та кіберполіції, поліцейські діалогу.

На вулицях міста працювали, як піші патрулі, так і автомобільні екіпажі. Правоохоронці розповідали дорослим та дітям про новий молодіжний рух, що стрімко поширюється серед молоді й застерігали від участі в ньому.

Поліцейські відпрацювали місця значного скупчення підлітків: сквери, прилеглі території торговельно-розважальних комплексів, площі, центральні вулиці міста. Працівники ювенальної поліції провели профілактично-роз’яснювальні бесіди серед дітей.

Водночас у результаті такого заходу поліцейські виявили та задокументували факти адміністративних правопорушень, за якими склали адміністративні матеріали. Профілактична робота наразі продовжується.

Правоохоронці закликають батьків проводити більше часу із дітьми, звертати увагу на їхню поведінку, коло спілкування та способи проведення дозвілля.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.