За два тижні місячника добровільної здачі зброї у правоохоронні органи здали більше 13 тисяч боєприпасів

8bd0be25На території Черкаської області вже два тижні триває місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових пристроїв, який розпочався 1 жовтня 2016 року. За час проведення заходів троє осіб, які добровільно здали зброю та боєприпаси звільнені від кримінальної відповідальності.

Оперативна обстановка в Україні залишається складною. Значному її загостренню у певній мірі сприяє наявність у населення великої кількості вогнепальної зброї. Саме проблема її незаконного поширення викликає занепокоєння органів Національної поліції. За два тижня місячника добровільної здачі зброї, до територіальних органів Черкащини добровільно здали 58 одиниць зброї, 13071 боєприпасів, 2 снаряди та 21 спецзасіб. Трьох громадянин звільнено від відповідальності за добровільну здачу зброї, яка зберігалася незареєстрованою, повідомляє Сектор комунікації в Черкаській області.

Керівництво Головного управління Національної поліції в Черкаській області звертається до всіх громадян області з проханням взяти активну участь у цьому заході. Вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухівка, які незаконно зберігаються окремими громадянами, містять у собі величезну небезпеку для життя дорослих і насамперед, дітей. Отже, найбільш доцільним та правильним було б рішення зареєструвати в особисте користування або добровільно здати зброю до підрозділів ГУНП.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *