За два тижні до України прибули майже 200 тисяч наших співвітчизників

кордонЗа два тижні західний кордон перетнули понад 1,5 мільйона осіб. До України прибули майже 200 тисяч наших співвітчизників, інформують у Держприкордонслужбі України.

За добу державний кордон України на західній ділянці перетнули майже 118 тисяч осіб та майже 16 тисяч транспортних засобів. Показники свідчать, що пасажиропотік залишився майже незмінним відносно попередньої доби.

З України вибули майже 102 тисячі осіб. Більшість із тих, хто виїхав – понад 73 тисячі людей – перетнули кордон на українсько-польській ділянці. У результаті цього на даному напрямку все ще відмічаються накопичення людей, автомобілів, а також пасажирських автобусів.

До України за добу прибуло близько 16 тисяч осіб, майже 12,5 тисяч з яких – українці. Більшість з них – чоловіки, що планують стати до лав оборонців Батьківщини.

Загалом, з 24 лютого, західні кордони України перетнули понад 1,5 мільйона осіб. Чисельність тих, які виїхали за кордон становить понад 1 мільйон 340 тисяч, з яких майже 1 мільйон 180 тисяч громадяни України, решта 165 тисяч – іноземці.

За останні два тижні до України повернулися понад 190 тисяч наших співвітчизників! Переважна більшість з них – чоловіки, які готові стати до строю зі зброєю в руках.

Усі пункти пропуску на західному кордоні (крім ППр «Дзвінкове») працюють у цілодобовому режимі. Прикордонники та митники докладають усіх можливих зусиль щодо пришвидшення оформлення осіб на виїзд з України і оформляють гуманітарну допомогу для українського населення та захисників України. До слова, за добу на західних кордонах було оформлено 450 транспортних засобів з вантажами. Загалом оформлено понад 5200 автомобілів з гуманітарною допомогою.

Для перетину кордону до ЄС міграційники радять у разі потреби обирати також пункти пропуску на кордонах з Угорщиною, Словаччиною, Румунією, а також з Республікою Молдова.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.