Ситуація в області на 10 березня: за добу Черкащину транзитом перетнули майже 6 тисяч людей

ТабурецьГолова обласної військової адміністрації Ігор Табурець розповів про ситуацію в Черкаській області на 10 березня. Вона продовжує бути контрольованою. Багато про що розповідати на загал не можна, але будьте певні: наші ЗСУ, ППО працюють. Система оборони області в цілому вже розгорнута, продовжуємо укріплюватися. Також тривають мобілізаційні процеси.

Уся критична інфраструктура області на сьогодні функціонує. Це ж стосується і системи медичного забезпечення.
Триваж формування стратегічного резерву продовольства для області. Торговельні мережі вже підтвердили готовність повноцінно працювати. Зараз відпрацьовують питання постачання медикаментів для аптек.

Водіїв просять не створювати ажіотаж на автозаправках. Для стабільної роботи комунальних служб, а також швидкої допомоги, водіям приватних автівок рекомендовано відпускати по 10 літрів пального на автозаправках у межах міста, і по 20 літрів – між містами.

Наразі Черкащина бере активну участь в операції евакуації жителів із областей, де тривають бойові дії, надають за потреби транспорт. Лише за минулу добу наша область транзитно прийняла майже 6 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

На зв’язку!
Тримаємо стрій!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.