За добу на дорогах Черкащини ліквідували понад 600 квадратних метрів ямковості

52590222_348421855760556_3898247772528181248_nКористуючись сприятливими погодними умовами дорожники виконують аварійний ямковий ремонт на автошляхах Черкаської області. Так, протягом 20 лютого підрядними організаціями було ліквідовано 676 кв. м ямковості і деформацій дорожнього покриття. Зокрема, роботи велись на автомобільних дорогах державного значення: М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук. Про це інформує прес-служба САД у Черкаській області.

На дорогах Черкащини роботи з аварійного ямкового ремонту проводяться холодним асфальтобетоном та методом просочення.

Як раніше повідомляла Служба, аварійний ямковий ремонт виконується на найбільш уражених ямковістю ділянках автодоріг і є тимчасовим заходом, який дозволяє захистити покриття від подальшого руйнування та забезпечує проїзд автотранспорту. Ямковість здебільшого утворюється на автомобільних дорогах, де протягом тривалого часу не проводилися поточні чи капітальні ремонти через обмеженість фінансування, а проїзд забезпечувався лише відновленням локальних ділянок. 

Із початку 2019 року підрядні організації Служби автодоріг області ліквідували понад 5500 кв. м ямковості.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить всіх учасників дорожнього руху з розумінням віднестись до ситуації, що склалась, бути уважними у місцях проведення аварійних дорожніх робіт і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Особливо закликаємо не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки, та завчасно знижувати швидкість руху свого транспортного засобу перед ними. Просимо всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт. Обирайте безпечний швидкісний режим та не здійснюйте небезпечних маневрів, проїжджаючи ділянки доріг, вражені ямковістю.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *